Ana Sayfa

Doğal Ahşap, Ağaç Mobilya

Hikayemiz; Ağaca olan aşkımız ile başladı... Amacımız; insanlara doğanın kendine has tasarımını, doğallığın ve sadeliğin en iyi tasarım olduğunu anlatabilmek. Bu sebeple iç mimar, heykeltıraş, tasarımcı, demir, taş ve ağaç ustalarını; özetle tasarımcılar, sanatçılar ve zanaatkarları bir araya getirdik, harika bir ekip kurduk.

El Yapımı

Her Ürün El Yapımı olarak size özel yapılmaktadır.

Doğal Ürün

Ahşaplarımız %100 Doğal Değerli Ağaçlardan Elde Edilmiştir.

Her Noktaya Kargo

Dünya Çapında Kargo Desteği

100% Güvenli

100% Güvenli Ödeme

Popüler Doğal Ahşap Mobilya Kategorileri

Sizlere ana temamız olan ağacı, en doğal haliyle sunmak için fikirler ve projeler geliştiriyoruz.

Doğal Ahşap Ağaç Masa

Tek Parça Doğal Ahşap Ağaç Masa, doğanın en saf halinin güzelliğini yansıtır. Tek, sağlam bir ağaç parçasından oyma yapılan bu masa, eşsizliğinin ham, işlenmemiş cazibesini sergiler.

Doğal Ahşap TV Ünitesi Kitaplık

Bir ahşap kitaplık ve tv ünitesi, ahşabın organik güzelliğini ceviz ağacının sıcaklık ve doğal zarafetiyle ustaca birleştirir. Ahşabın damarları ve desenleri, yaşam alanınızda daha belirgin hale gelir. Zarafet ve derinlik katar.

Doğal Ahşap Masalar

Ceviz ağacının karakteristik renk tonları ve damarları, her masayı eşsiz kılar. Ahşabın doğal sıcaklığı ve dokusu, mekanınıza doğanın zarafetini taşır.

Doğal Ahşap Konsol ve Dresuarlar

Bir Konsol Masası, işlevsellik ile stil arasındaki boşluk için zarifçe köprü oluşturur. Ahşap dresuarlar, çeşitli dekorasyon tarzlarına uyum sağlar, mekanınıza sanatın dokunuşunu ekler.

Doğal Ahşap Sehpalar

Ahşap sehpalar, sadece bir objeden daha fazlasıdır; her oturma odasının odak noktasıdır. İç mekanlarda estetik ve işlevselliği bir araya getiren çok yönlü mobilya parçalarıdır.

İlk alışverişe özel bu ay için %35'e varan indirimler.

“Bu ayı kaçırmayın ve eşsiz tasarrufların keyfini çıkarın! İlk alışverişiniz için inanılmaz %35’e varan indirim sunuyoruz. Bu sınırlı süreli teklifi kaçırmayın; alışveriş deneyiminizi yenilmez fiyatlarla yükseltin!”

Kişiliğinizi yansıtan tarz bir tasarım.

Kısacası sanat ve zanaatın güçlü birleşimiyle ülkemiz adına üretiyor, değer yaratıyoruz.

Güvenilir Mobilya Atölyesi

Mükemmeliyet reputasyonuyla, atölyemiz zamanın sınavından geçen, kalite ve sanatkarlığı garanti eden mobilyalar üretir.

Profesyonel Hizmet

Ekibimiz, ihtiyaçlarınızı önceliklendirir, detaylara dikkat ederek üstün hizmet sunar ve tam memnuniyeti sağlar.

%100 Güvenli İşlemler

Her alışverişinizde işlemin güvenli ve korunduğunu bilerek güvenle alışveriş yapın, her satın alma işleminizde huzur sağlıyoruz.

Evinizin görünümünü değiştirin, başkalarının bakış açısını değiştirin.

3 temel hammaddenin uyumu üzerine tasarımlar yapalım istedik; ağaç, demir ve taş… Üretilen tasarımlarımızın tamamının el emeği göz nuru olmasını istedik ve bu sebeple endüstriyel olmaktan kaçındık.

Doğal ahşap masif masa yapımı asaf atariel
Biz Kimiz / Ne Yapıyoruz?

Ne Yapıyoruz?

Bizler; iç mimar, heykeltraş, tasarımcı…Güzel sanatlar Fakülteleri sanatçıları…Demir (metal) ustaları, ahşap (ağaç) ustaları, taş ustaları… Kısacası tasarımcı, sanatçı ve zanaatkarlardan oluşan bir ekibiz.

Mobilya

Ağacı en doğal halinde kalmak koşuluyla özel tasarım mobilyalar üretiyoruz.

Ağaçlar

Ağaçlar parmak izi gibidir. Örneğin; ürettiğimiz yekpare ağaç masada görülen harelerin, doğal bileşikler ve görselinin başka bir eşi doğal olarak bulunmamaktadır. Bu sebeple tasarlanan tüm ve her ürün, tek ve size özgü olacaktır. Doğal olan her şey değerlidir…

"Sade ve güçlü kalmanız dileğiyle…..."

Asaf Atelier

Asaf Atölyesi Size Neler Sunar?

Asaf Atölyesi, el işçiliği sanatını sunmaya adanmış seçkin bir tasarım stüdyosudur. Mobilya üzerine odaklanan bu atölye, her biri bireysel tercihlere göre özelleştirilmiş el yapımı parçalarla gurur duyar. İster özel yapılmış tasarımlar, ister belirli renk bitişleri, ister güvenli teslimatın garantisini arıyor olun, Asaf Atölyesi, fikirden tamamlanmaya kadar sorunsuz bir deneyim sağlar.

El Yapımı

Üretilen ürünlerimizin tamamının el emeği göz nuru olmasını istedik ve bu sebeple endüstriyel olmaktan kaçındık

Güvenli Teslimat

Mobilyanızın hasarsız ve zamanında ulaşmasını garanti eden güvenilir taşıma yöntemleri

Ölçünüzü Bildirin Size Özel Ürün Üretelim.

Tarzınıza ve gereksinimlerinize göre benzersiz bir şekilde tasarlanmış bir şey mi arıyorsunuz? Vizyonlarınızın hayata geçtiği özel tasarım dünyamıza dalın. İster bir mobilya ürünü, ister bir grafik, ister mekan düzeni olsun, bireysel ihtiyaçlarınızın ön planda olmasını sağlıyoruz. Fikirlerinizi somut gerçeklere dönüştürelim.

Bizimle İletişime Geçin
Alışveriş sepeti
Sign in

No account yet?

Start typing to see products you are looking for.
Dükkan
0 items At arabası
Benim hesabım
Sohbete Başla
Merhaba👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?